Certyfikaty językowe Goethe Institut Krakau

Z przyjemnością informujemy, że Kinga Podsiadło i Daria Mróz zdały egzaminy językowe Goethe Institut Fit in Deutsch na oceny bardzo dobre.

Serdecznie gratulujemy!


***


4 czerwca 2016 roku w PWSZ uczeń naszej szkoły, Adrian Onik, przystąpił do egzaminu Goethe Institut z języka niemieckiego na poziomie językowym B1. Był on jednym z pięciorga uczniów, którzy w tym roku zdecydowali się zdawać ten egzamin. Cieszymy się, że Adrian niestrudzenie poszerza swoje umiejętności z języka niemieckiego, osiągając sukcesy na coraz trudniejszych poziomach językowych.

Serdecznie gratulujemy mu osiągnięć we wszystkich konkursach, w których brał udział w czasie swojej trzyletniej edukacji w naszym gimnazjum.

Mamy nadzieję, że będzie kontynuował swoją przygodę z językiem niemieckim w szkole średniej.

„Każdy uczeń jest jak nieoszlifowany diament, który w rękach fachowca przybiera odpowiedni kształt”.

Opiekę merytoryczną nad uczniem sprawowała Pani mgr Monika Put.


***


14 maja 2016 r. uczennice: Daria Mróz (I klasa LO) i Kinga Podsiadło (II klasa Gimnazjum) przystąpiły do egzaminów językowych Instytutu Goethego z Krakowa. Egzamin odbywał się w PWSZ w Tarnowie. Kinga Podsiadło przystąpiła do egzaminu na poziomie językowym A1, a Daria Mróz na poziomie językowym A2.

Aby uzyskać certyfikat należy wykazać się znajomością języka niemieckiego w obrębie czterech sprawności językowych: słuchania, czytania, pisania i mówienia.

Informacja o wynikach już za 3 tygodnie na naszej stronie.

Do egzaminu przygotowała uczennice Pani mgr Monika Put.