Fit in Deutsch

To już VIII Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla gimnazjalistów "Fit in Deutsch". W tym roku udział w konkursie wezmą: Kinga Podsiadło z klasy 2a i Adrian Onik z klasy 3B.

Konkurs odbywa się na dwóch poziomach językowych: A1 i A2. Głównym fundatorem nagród jest Goethe Institut z Krakowa, który w tym roku ufundował 6 stypendiów. Zmagania konkursowe już 4 marca. Trzymamy kciuki za naszych uczniów życząc im powodzenia.

Opiekę merytoryczną nad uczniami sprawuje Pani mgr Monika Put.


WYNIKI

Z przyjemnością informujemy, że nasz uczeń Adrian Onik w tegorocznej edycji konkursu Fit in Deutsch zajął 4 miejsce, otrzymując wyróżnienie. Cieszymy się z sukcesu naszego ucznia życząc mu sukcesów w dalszej nauce.

Organizatorem konkursu było Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego, Małe Centrum Biblioteczne Instytutu Goethego w Tarnowie przy XVI LO im. Armii Krajowej, MCDN ODN oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1. Konkurs objęty został Honorowym Patronatem: Prezydenta Miasta Tarnowa,Starosty Tarnowskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz Rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.