Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

Długo oczekiwane wakacje wreszcie nadeszły. Zanim oficjalnie je rozpoczęliśmy, spotkaliśmy się na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Podczas spotkania, które rozpoczęła Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Wiktoria Prokop, Pani Dyrektor rozdała Uczniom nagrody książkowe i wyróżnienia za osiągnięcia w nauce oraz za udział i zajęte miejsca w konkursach.

W roku szkolnym 2011/2012 uczniowie Gimnazjum brali udział w konkursach wewnątrzszkolnych, międzyszkolnych i ogólnopolskich. Wysokie lokaty i wyróżnienia otrzymali uczniowie zarówno drugich, jak i pierwszych klas. Największą popularnością cieszyły się konkursy językowe, zwłaszcza języka angielskiego, ale także konkursy historyczne i matematyczne.

Uczniowie wzięli udział również w ogólnopolskim konkursie ekologicznym, międzyszkolnym konkursie literackim oraz konkursie o tematyce związanej z pożarnictwem. Konkursy prezentowane są w zakładce Osiągnięcia uczniów.

Pani Dyrektor podziękowała Nauczycielom za współpracę i krótko podsumowała mijający rok szkolny. Po oficjalnym spotkaniu Uczniowie i wychowawcy rozeszli się do klas.

Udanych wakacji!